Kampanyalarımız

ANADOLU SİGORTA KAMPANYALARI

EN HESAPLI, EN GENÇ YEPYENİ SAĞLIK KAMPANYASI

Kampanya Dönemi: 01.10.2012-30.06.2013
Yeni müşterilerimize yönelik sağlık kampanyamız 31 Ocak tarihine kadar uzatıldı. (AG/156 28.09.2012) Kampanya koşulları:
• Şirketimizin sağlık sigortası portföyü kapsamında ilk kez sigortalanacak sadece 35 yaş ve altı müşteriler için geçerlidir.
• Paket 1 (Eko ve check-up’lı versiyonları dahil) ürünümüzü tercih eden müşterilere, %25 oranında indirim uygulanacaktır.
• Paket 2, Paket 3, Paket 4, Paket 5 ve Paket 7 (Eko versiyonları dahil) ürünlerimizden birini tercih eden müşterilere, %15 oranında indirim uygulanacaktır.
• Kampanya kapsamında verilen indirimlere ek olarak uyguladığımız diğer indirim hakları (Peşin indirimi, aile indirimi, kurum indirimi, bireysel grup indirimi, devir poliçelerdeki hasarsızlık indirimi) saklı kalacaktır.
• Kurumsal poliçelerden bireysel poliçelere geçişlerde bu kampanyamız geçerli olmayacaktır.
• Kampanyamız, Kıbrıs’ta da geçerlidir.
Satış yapılabilecek potansiyel müşterilerimizin listeleri SAMBA’ya yüklenmiştir.

KAMU ÇALIŞANLARINA YÖNELİK KAMPANYAMIZ

Kampanya Dönemi: 01.01.2013-31.05.2013
Kampanyamız kamu çalışanı niteliğine haiz müşterilerimizin düzenleyecekleri Konut Paket (722) Poliçelerini kapsayacaktır.
Kampanyada geçerli olacak şartlar ile özel indirim oranları aşağıda yer almaktadır.
• Kamu çalışanlarının kendileri, eşleri ve çocukları adına düzenlenecek, Konut Paket Poliçeleri (deprem hariç olmak üzere) için %15 oranında indirim uygulanacaktır.
• Müşterilerimiz için yapılacak bağlantı indirimlerinin tanımlanması aşamasında, tanımlama yapılan müşterimizin yukarıda belirten şartlara haiz olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Hasar aşamasında, söz konusu şartlara uygun olunmaması durumunda, gerçekleşmiş olan hasar tutarının özel indirim oranı kadar olan kısmı acentelerimizin sorumluluğunda olacaktır.

MÜŞTERİLERİMİZE İLK DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ŞİRKETİMİZDEN

Kampanya Dönemi: 08.04.2013-31.12.2013
Şirketimizi tercih eden müşterilerimiz için daha mükemmel hizmetler sunabilmek hedefi ile Şirketimizin kuruluş yıldönümünün olduğu bu aydan itibaren yepyeni bir kampanyaya daha imza atıyoruz.

Bugünden itibaren doğum gününün olduğu ay boyunca Şirketimizden ilk kez bireysel sağlık sigortası satın alacak müşterilerimize %15 indirim hediye ediyoruz. İndirimimiz, doğum gününün içinde olduğu ay boyunca Paket 1 veya Sağlıkta Fırsat ürünleri ile bu ürünlerin eko ve check up’lı versiyonlarından herhangi birini ilk kez satın alan mevcut ve yeni gelecek müşterilerimiz için geçerli olacaktır.

Süresi 30.06.2013 tarihine kadar uzatılan “En Hesaplı, En Genç Yepyeni Sağlık Kampanyamız” dan faydalanan müşteriler “Sağlıkla Nice Yaşlara Kampanyası”ndan faydalanamayacaktır. Ayrıca, kurumsal poliçelerden bireysel poliçelere geçişlerde bu kampanyamız geçerli olmayacaktır.

GENERALİ SİGORTA KAMPANYALARI :

KONUT SİGORTASINI YAPTIRANA KASKO SİGORTASI %10 A VARAN İNDİRİMLER MEVCUTTUR.

Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı İNDİR

AS TV HABER PROGRAMINA ÇIKTIK

HABER & DUYURU

Fark Yok Sigortası

Fark Yok Sigortası   SGK’lılar için bir ilk! MAPFRE SİGORTA ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanılmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık...

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda...

Vodafone Arena Ve Beşiktaş Taraftarı Sompo Japan Sigorta Güvencesinde

Vodafone Arena Ve Beşiktaş Taraftarı Sompo Japan Sigorta Güvencesinde Sigorta sektörünün önde gelen markalarından Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş JK ile işbirliğini güçlendirerek sürdürüyor....
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com