Vodafone Arena Ve Beşiktaş Taraftarı Sompo Japan Sigorta Güvencesinde

Vodafone Arena Ve Beşiktaş Taraftarı Sompo Japan Sigorta Güvencesinde

Sigorta sektörünün önde gelen markalarından Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş JK ile işbirliğini güçlendirerek sürdürüyor. Geçtiğimiz sezonda Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’na isim sponsoru olan ve sponsorluk anlaşmasını yeni sezonda da devam ettireceğini açıklayan Sompo Japan Sigorta, Vodafone Arena’yı ve statta maç izleyecek tüm taraftarları kapsamlı ürünleri ile tam güvence altına aldı. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü RecaiDalaş’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısı ile duyurulan anlaşma kapsamında, Vodafone Arena için oluşabilecek hasarlara karşı toplam 140 milyon dolarlık sigorta bedelindeki geniş teminatlı bir sigorta poliçesi sağlandığı, taraftarların ise stada girdikleri andan itibaren karşılaşabilecekleri kazalara karşı Sompo Japan Sigorta tarafından güvence altına alındığı kaydedildi. Toplantıda ayrıca Beşiktaş Sompo Japan takımı yenilenen kadrosu ve baş antrenörü Ufuk Sarıca ile ilk kez basının önüne çıktı.

Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş erkek basketbol takımı ile sponsorluk anlaşmasını yenilediğini açıkladı. Siyah beyazlılar Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde bu sezon da Beşiktaş Sompo Japan adıyla mücadele edecek. Spora verdiği desteği yeni yatırımlarla da güçlendiren Sompo Japan Sigorta, yeni sezonda ayrıca Vodafone Arena’yı ve tribünde yer alan tüm taraftarları sigortalayacak. Geniş kapsamlı İşbirliğinin detayları, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş, Beşiktaş JK yöneticileri, Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ufuk Sarıca ve tüm oyuncularının katılımıyla BJK Akatlar Arena’da gerçekleştirilen toplantıda açıklandı.

Fikret Orman: “Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde zirveyi hedefliyoruz”

 

Beşiktaş’ın basketbolda Sompo Japan Sigorta’nın desteği hem ligde hem de Avrupa’da başarılı sonuçlara ulaşacağından emin olduğunu dile getiren Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Bu yıl baş antrenörümüz Ufuk Sarıca liderliğinde çok kaliteli bir kadro oluşturduk. Tecrübeli yerli oyuncularla, pek çoğu daha önce ligimizde kendini kanıtlamış kaliteli yabancı oyuncuları bir araya getirerek iddialı bir takım yarattık. Sompo Japan Sigorta’nın katkılarıyla oluşan bu güçlü kadro ile bu yıl Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde zirveyi hedefliyoruz” dedi.

Fikret Orman ayrıca, bu yıl kapsamı genişleyen işbirlikleri çerçevesinde Sompo Japan Sigorta’nın Vodafone Arena ve stadyuma gelen taraftarları sigortalayarak Beşiktaş JK adına değerli bir katkıda daha bulunduğunun altını çizdi.

Recai Dalaş: “Sigortacılıktaki uzmanlığımızı spora aktarıyoruz”

Türkiye’deki yatırımlarını kararlılıkla sürdürerek bugün sigortacılık sektörünün en önemli oyuncularından biri olarak faaliyet gösterdiklerini belirten Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş ise sözlerine şöyle devam etti:

“Bu doğrultuda her alanda önemli projeler hayata geçirmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş JK ile geçen sezon başlayan sponsorluk anlaşmamızı yenileyerek, Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı’nın imza atacağı yeni başarıların önemli bir parçası olmaya devam etmekten büyük gurur duyuyoruz. Bu sezon ayrıca Vodafone Arena ve taraftarlarımızı her türlü hasar ve kazaya karşı sigortalayarak, Beşiktaş JK ile olan işbirliğimizi yepyeni bir boyuta taşıdık. Bu teminatın sadece Vodafone Arena için olan kısmı toplam 140 milyon dolar gibi dev bir rakam. Türkiye’de bir ilk olan bu işbirliği ile Beşiktaş JK’nın yenilikçi vizyonunu sigortacılıktaki deneyimimizle birleştirdik. Sahip olduğumuz uzmanlığı ve sektörel gücü spora aktararak, Beşiktaş JK’yı ve Türk sporunu desteklemeye devam ediyoruz. Bu vesile ile yeni sezonun, takımımız başta olmak üzere Beşiktaş JK’nın tüm takımları için başarılarla dolu olmasını temenni ediyorum.”

Vodafone Arena ve 41.903 taraftar Sompo Japan Sigorta güvencesinde

Vodafone Arena için tüm riskleri sigorta altına alan Sompo Japan Sigorta, bu kapsamda yangın, hırsızlık, deprem, yer kayması, sel-su baskını, elektronik cihaz ve makine kırılması hasarları gibi olası tüm hasarlara karşı 140 milyon dolarlık sigorta bedelindeki kapsamlı ürünleriyle tam güvence sağladı. Diğer taraftan, her türlü kazaya karşı yapılan Ferdi Kaza Vefat ve Ferdi Kaza Sürekli Sakatlık teminatları ile bütün taraftarlar Vodafone Arena’ya girdikleri andan itibaren Sompo Japan Sigorta güvencesi altında olacak.

Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı İNDİR

AS TV HABER PROGRAMINA ÇIKTIK

HABER & DUYURU

Fark Yok Sigortası

Fark Yok Sigortası   SGK’lılar için bir ilk! MAPFRE SİGORTA ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanılmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık...

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda...

Vodafone Arena Ve Beşiktaş Taraftarı Sompo Japan Sigorta Güvencesinde

Vodafone Arena Ve Beşiktaş Taraftarı Sompo Japan Sigorta Güvencesinde Sigorta sektörünün önde gelen markalarından Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş JK ile işbirliğini güçlendirerek sürdürüyor....
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com